• Ürünler YurtiçiKargo aracılığıyla tarafınıza ulaştırılmaktadır.
  • Havale ve EFT ile olan ödemelerde kargo bedeli ürün fiyatına dahildir. Kapıda ödemelerde ise +10TL ürün bedeline eklenmektedir.
  • aggubebe.com’da yer alan tüm ürünler, sitede aksi belirtilmiş olmadıkça aynı gün içinde stoktan sevk edilmektedir. Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. Aggu Bebe ilgili birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Hafta içi saat 15:30’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içerisinde, haftasonu verilen siparişler ise, sevkiyat yapılmaması nedeniyle Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde kargo firmalarının sevkiyat yapmaması nedeniyle, bu tarihlerde verilen siparişler, resmi tatilden sonraki ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir. Belirtmek isteriz ki, Aggu Bebe’nin ürünlerin teslimi ile ilgili sorumluluğu, ürünlerin kargo firmasına teslimi ile sonlanmış olur. Aggu Bebe’nin, ürünlerin kargo firmasına teslimi sonrasında herhangi bir müdahalesi yahut yükümlülüğü bulunmamaktadır. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme, hasar, kayıp ve diğer sorunlardan dolayı Aggu Bebe sorumlu tutulamaz ancak Aggu Bebe bu durumlarda mağduriyetinizin giderilmesi için elinden gelen tüm desteği gösterecektir.
  • Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul içi teslimatlar için ortalama 1 iş günü, diğer bölgelerdeki teslimatlar için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden Aggu Bebe mesul değildir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin takibini ‘Bana Özel’ sayfasındaki ‘Sipariş Takibi’ bölümünden yapabilirsiniz.
  • Siparişinizin durumunu ‘Bana Özel’ başlığı altında yer alan “Sipariş Takibi” sayfasında görebilirsiniz. “Siparişiniz hazırlanıyor” ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu; “Kargoya verildi” ifadesi siparişinizin kargo firmasına verildiğini ifade eder. Siparişin kargoya verilmesinden sonraki süreci ise takip numarası ile kargo şirketinden takip edebilirsiniz.